28.12.14

WELCOME!

  Takže ahoj! :) Vítejte na mém blogu. Konečně po půl roce od založení jsem se rozhodla začít blogovat a doufám, že mi to také trochu vydrží ☺.
   Hrozně ráda čtu blogy o zdravém životním stylu a celkem životě a cestování, a tak jsem si řekla, proč si nezaložit vlastní blog? Žádné zkušenosti s blogováním nemám, ale to neměl nejspíš nikdo, kdo začínal blogovat☺. Asi se tu moc neobjeví články, které se týkají módy, protože sama tomu moc nerozumím, a jsou mnohem zkušenější, než jsem já, takže módní nadšenci si tady o módě asi moc nepočtou. Ale také neříkám, že se tady žádný fashion článek neobjeví :D. Sama si v hlavě musím ještě promyslet, o čem všem psát. 
   O zdravou výživu se zajímám teprve od března/dubna 2014, takže v tom zase tolik praxe nemám. To mě ale rozhodně neodrazuje od mé nekonečné chuti zkoušet nové věci a ingredience. Strašně ráda zkouším věci, které se k sobě chuťově (i barevně) hodí, a které zase rychle od sebe odtrhnout, než bude zle. Také strašně ráda cvičím, a i když se mi někdy moc nechce, 3 a více dnů bez sportu nebo cvičení nevydržím. Stále hledám nové motivace, takže určitě sem budu přidávat různé motivační citáty a obrázky. Abych ale taky trochu odbočila od fitspo odstavce, budou tu i jiné věci než jen jídlo a cvičení. Jsem totálně zamilovaná do anglických textů a citátů. Některé mě opravdu naladí na skvělý den a změní způsob myšlení. Určitě se jich tady taky pár objeví, přemýšlím, že na konci každého článku jeden napíšu :). 
   Určitě tu bude i více věcí, ale chce to trochu čas, než se v bloggeru a v tomhle novém virtuálním světe trochu zorientuji :D 
   Moc doufám, že se časem objeví někdo, komu se můj blog bude líbit a možná časem i pravidelní čtenáři :) Snad se vám bude můj blog líbit! :)) Mějte se krásně!
                                                                                                         - Nicole
                                                                                                                 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju všem za úžasné a milé komentáře❤️