06.01.15

Eat healthy, but take chocolate with you!

Samozřejmě si s sebou nemusíte brát zrovna čokoládu :D Ale já si jí beru! 

   Pokud se snažíte jíst zdravě anebo dokonce i cvičit a sportovat, je to rozhodně dobře. Na tisíc procent se vám to v budoucnu vyplatí, a to zdravým tělem, skvělou postavou a za mě rozhodně více energií. Ale nebuďte na sebe moc přísní! Nic se nesmí přehánět. Mě například zdravá jídla dělají šťastnou, ale rozhodně by mě neudělala šťastnou navěky.
   Miluju sladké, teda aspoň většinu sladkého. Bez své nejmilovanější 70% Lindt čokolády a bonbónů Lindor si štěstí snad ani představit neumím :D A samozřejmě musím zmínit i neodolatelnou nutellu, (a pryč od té čokolády) taky gumové medvídky a zkrátka prostě vše co mi chutná. Všechno z toho prostě beru jako součást mého života. Nedělám si žádné "cheat days", protože prostě na co a kdy mám chuť, to si dám. Někomu třeba cheat days vyhovují, ale já se rozhodně omezovat žádnými kaloriemi a podobně nechci :). Ano, někdy mám prostě dny, kdy opravdu chci jíst z většiny zdravě, a tak si někdy i hořká čokoláda musí chvíli počkat, ale ne dlouho!
 Každý, kdo jí zdravě a cvičí si rozhodně zaslouží něco 'nezdravého', co by ho za tu všechnu dřinu odměnilo. Přijde mi jako blbost si konečně po 2 týdnech diety dát čokoládu (abych pořád nebyla u těch čokolád) oreo sušenky a pak se tím trápit. To vůbec nemělo ani smysl si to brát, když si to nevychutnáte!
   Samozřejmě, že je dobře jíst zdravě :). Ale není špatně jíst i nezdravě.
 Pokud si dáte něco, co zrovna nepatří mezi nejzdravější věci, vůbec nic si z toho nedělejte! Nikoho by asi nebavilo jíst pořád jenom zdravé věci. Od toho tady jsou ty méně zdravé :D.
Jsme příliš mladí na co, aby jsme se omezovali zrovna jídlem. :)


A taky něco zdravého, aby se neřeklo :D


obrázky jsou z We Heart It 


3 komentáře:

 1. Mé tělo se podle mě skládá z 60% ze sladkostí, 30% vajíček, 9% dalšího jídla a 1% masa :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám to podobně :D! Můj favorit je i arašídové máslo, ale vždy ho strašně rychle spotřebuju :D hlavně že jsme šťastní :D jinak děkuju za komentář! :))

   Vymazat
 2. Krásné fotky, opravdu lákavé! A nesmrtelnou láskou bude asi opravdu navždy čokoládka/y:D a i to mášlíčko..no ale našlo by se toho ještě spousta:D Má ale tolik prokázaných pozitivních účinků, že by byl holý nesmysl a hřích si ty dobroty odpírat!:D
  Lucka

  changelucylife.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuju všem za úžasné a milé komentáře❤️