14.02.15

Cestování ✈️

! VAROVÁNÍ: číst jen na vlastní nebezpečí !


Cestování; slovo, o kterém bych se mohla rozpovídat na hodiny; slovo, u kterého na sto procent vím, že je mým největším snem a mou nejtajnější vášní; a také slovo, které není úplně nejlevnější záležitostí. 
Asi tak nějak bych ho popsala. 
Já jsem osoba, která by nejradši procestovala celý svět - nejmíň dvakrát! Poznala nové kultury, nová místa, nové lidi. Mít přátele po celém světě. Fotila i tu úplně největší blbost a navštívila i to nejmíň známé místo. Ochutnala všechno neznáme jídlo až do prasknutí a objevila nová místa, kde bych to vše zase vyběhala. Hlavně že bych cestovala. Někdo má to štěstí, že cestuje už od malinka a v mém věku toho navštívil už mraky. Nebo ten, kdo má tu možnost se jet podívat i na dražší místa. Tito lidé jsou pro mě šťastlivci. 
Já osobně samozřejmě už navštívila několik krásných zemí a vůbec si nestěžuju, že jich nebylo tolik! Jsem vděčná úplně za vše. A v budoucnosti jich chci navštívit Xkrát tolik!
Láká mě to od Norska až po Mexiko, od Londýna do Kanady, od New Yorku do Japonska, až do Austrálie, Švýcarska, na Havaj a do Španělska, a dokonce i do Amsterdamu, Paříže a Miami. A to jsem ještě nezmínila Afriku, Maledivy, Čínu a bůh ví co ještě. Jo a zmínila jsem už Chicago nebo Kalifornii? A málem bych zapomněla na národní park Yellowstone! No sakra, mám to pěkně nabitý.


Panebože, kdybych si tenhle sen splnila a navštívila aspoň půlku těch míst, byla bych ten nejvíc nejšťastnější člověk! 
A i přes to, jak tenhle sen zní nereálně a bláznivě, udělám vše, abych si ho splnila. A je mi úplně jedno, jak dlouho mi to bude trvat a kolik toho stihnu navštívit. Prostě pro to udělám všechno.
Miluju jazyky - teda, abych byla přesnější, miluju angličtinu. Přijde mi skvělé se spřátelit s lidmi, kteří mají úplně cizí životy a mluví úplně cizím jazykem, a zároveň se s nimi umět domluvit. Láká mě ale mnohem více jazyků, ale nemůžu umět vše, a taky nemůžu mít vše. 
Anebo můžu?   
Každopádně, má vysněná budoucnost zní tak trochu jako sci-fi s kapkou louží komedie. A třeba se nad tímhle za pár let slušně pobavím :D. Ale myslím, že mě ta vůle k cestování jen tak nepustí. Věřím tomu. A taky věřím na jednorožce, ale to je zase jiný příběh.
Ne, ale teď opravdu vážně.
Každý má přece nějaký sen, který na jednu stranu zní úplně šíleně, ale na druhou to je věc, které dotyčný na 110% věří, a za kterou si bude stát ať se stane cokoliv. Tak, u mě je to tohle. A ještě se stát prezidentem, ale to je vedlejší.. 

Takže na závěr - Pokud do něčeho nedáte 100% vašich sil, nečekejte 100% úspěch. 
No, obdivuji toho, kdo si tenhle nekonečný článek přečetl, a děkuju, že měl tu trpělivost :).

                          A jaké máte sny vy? Pochlubte se mi tu, hrozně ráda si vše přečtu!!! :))2 komentáře:

  1. Přesně! :) Krásně jsi to napsala :) Mým snem je též cestovat a poznat všechno to, co jsem si vysnila :) V Londýně jsem byla letos v březnu a absolutně jsem si Anglii zamilovala, takže bych se tam chtěla ještě mockrát podívat♥ A myslím, že každý člověk by měl mít(a má) své sny, a těm, co si je opravdu přejí a něco pro jejich splnění dělají, se i vyplní :) Hlavní je věřit tomu, že se to jednou povede! :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji za opravdu nádherný komentář :)♥ Přeji hodně štěstí na cestách a ať se podíváš do co nejvíce míst to půjde :))

      Vymazat

Děkuju všem za úžasné a milé komentáře❤️