02.07.15

Hello summer!

Ještě před tím, než tenhle článek začnete číst, varuji Vás, že nebude ničím užitečný a je to spíše moje nadšení z léta a podobné věcičky.


Ahoj všichni!!
Když jsem se koukla na počet mých článků přes červen, musela jsem si to překontrolovat, jestli náhodou špatně nevidím. Ale je to tak, sakra jsem to ošidila :D
A nebylo to ani tím, že by nebyl čas (toho je v deváté třídě v červnu až moc :D), ale spíš tím, že nebyly žádné nápady. Někdy hold mám nápadů tolik, že mi přijde že to ani nejsem schopná všechno napsat, no a někdy... mám pocit že už jsem všechno vypsala :D
A strašně ráda bych teď řekla, že v létě se vše změní a články budou prostě evrydej a budou sakra skvělý, ale nechci nic slibovat, jelikož období #beznápadů pořád trošku řádí a taky nebudu pořád doma. Ale já si čas udělám, nebojte!
Ale nějaký ty nápadíky jsou. A bude i článek plný fotek (a mých slavných dlouhých textů) z dovolené, na kterou se strašně moc těším a už plánuji úplně každý moment tam, což asi moc dobré není, když nám málem nevyšla. A teď klepu jak o život abych to nezakřikla.
Dokonce mám dva týdny už seznam!
Abych tu ale pořád nebyla jen u blogu, přejdu konečně na téma tohoto článku - léto!
Popravdě sama nevím, co všechno sem budu psát, ale prostě mě chytla psací nálada a to už je těžké zastavit.No, každopádně jsme se všichni dočkali! Je na čase zatancovat oslavný taneček.
Tenhle školní rok byl pro mě nejrychlejší a zároveň ty poslední dva měsíce nejpomalejší vůbec. A já si úplně pamatuji, jak jsem v květnu smutně koukala do kalendáře, že ty dva měsíce jsou stejně dlouhá doba jako celé prázdniny. Ale ono to nějak uplynulo, takže třikrát hurá a jde se na koupák a trénovat.
(A ty tréninky v takových vedrech jsou sakra fuj)
Ale no a, aspoň budu stále fit a svěží (ironie nejvyššího levlu, ono svěží snad být ani nejde) 

No a taky přichází samozřejmě skvělé zážitky, stovky rozmazaných i povedených fotek a videí, písničky, na které se vždy strašně těším, protože každé léto má svoje srdcovky, bazén, lenošení se na sluníčku, točená zmrzlina a vyvalení svých zimních pupků a další zmrzlina.
A přesně tohle potřebuji. Prostě pozitivní nálada, pohoda, být s přáteli a s rodinou a užívání si toho volna.
A radši ani nepřemýšlím že mě za 61 dní čeká střední. I když se tam strašně těším. Ale to říká každý - a pak lituje :D

Teď jsem si vzpomněla na jeden nápad, který mě napadl někdy v dubnu. Vždy jsem chtěla mít nějakou velkou vzpomínku na celé léto. A upřímně řečeno, fotím hodně, natáčím taky, ale abych si z toho udělala nějak velké SUMMER VIDEO, to se mi moc nechce :D Ještě bych získala fejm na jůtub. Ale napadlo mě, že bych si přes aplikaci snapchat posílala snapchaty co zrovna dělám, kde jsem a s kým jsem. A na všechny ty snapy se koukla na konci léta. Neříkám, že bych si poslala nějakou fotku úplně každý den (ono se to vyrovná až si z nějakého pošlu 50), ale abych si to léto nějak obnovila :)
No uvidím, mám špatný pocit, že to nevydržím a na všechno se kouknu už za týden, ale motto letošního léta - za zkoušku nic nedám :D
No tak přeci jen to můžete zkusit taky! :) Takže třeba tenhle článek není úplně k ničemu :D

Když zůstanu ještě u věcí, které na létě miluji, jsou to rozhodně rána. Ty mám rozčleněná na dvě části - běhání/tréninky a lenošení (což znamená uklízení, vaření a podobně, ale dá se to brát jako lenošení :D). A obě dvě části miluji. Přivstat si a jít si hned ráno zaběhat, nebo chrupkat až do devíti-půl desáté (déle je pro mě ostuda :D) a užít si "nicnedělání". A samozřejmě papkat skvělou snídani, poslouchat písničky a tancovat na balkóně.
Každý má své zvyky :D

Tímhle článek už nejspíš ukončím, i přes to, že bych byla schopná psát dál a dál, ale jednou neuškodí "kratší" článek (na můj styl je poměrně krátký :D), takže si užijte léto (klasické zakončení) jak nejlíp můžete a buďte hlavně šťastní a bez starostí :))*

MÁM VÁS RÁDA♥

Přidám ještě nějaké summer random fotky, ať je ta letní nálada pořádná :)zdroje: weheartit, tumblr

2 komentáře:

Děkuju všem za úžasné a milé komentáře❤️